Pages Navigation Menu

eurokontakty: opinie - nowe chwilówki bez bik i krd przez internet

Sprzedaż gotowych spółek. Gotowa spółka to dobry towar na sprzedaż – zakładanie spółek Wrocław

Sprzedaż gotowych spółek. Gotowa spółka to dobry towar na sprzedaż – zakładanie spółek Wrocław

Nawet kilka tygodni może trwać załatwienie formalności, których wymaga zakładanie spółek. Samo rozpatrzenie sprawy w Krajowym Rejestrze Sądowym może zająć nawet miesiąc. Trzeba przez to przebrnąć, bo bez tego spółka nie ma prawa do prowadzenia działalności. Planując biznes, który ma być spółką trzeba liczyć się z tym, pomysł na działalność przez jakiś czas nie będzie mógł trafić na rynek.

Świat biznesu jest przygotowany na potrzeby przedsiębiorców, dla których każdy dzień pracy jest na wagę złota. Każdy, kto planuje jakąkolwiek inwestycję, a jest nie również założenie spółki, chce zarabiać pieniądze z dnia na dzień. Pomocna jest tu sprzedaż gotowych spółek. Wrocław ma rynek, który umożliwia kupienie już zarejestrowanej firmy. Taka transakcja przynosi spółkę, przy której nie trzeba martwić się o KRS. Nie musimy też tracić czasu na załatwienie formalności związanych z numerem NIP. Dostajemy też gotowy REGON.

W zależności od sprzedawcy i przedstawionej przez niego oferty, kupując gotową spółkę możemy liczyć m. in. na wsparcie w skompletowaniu odpowiednich dokumentów dotyczących przeprowadzonej transakcji. Nie musimy też umawiać terminu wizyty w kancelarii notarialnej. Odwołanie dotychczasowego zarządu nabytej spółki i powołanie nowego może leżeć po stronie sprzedawcy spółki. Może on również zająć się złożeniem wniosku do sądu rejestrowego KRS.