Pages Navigation Menu

eurokontakty: opinie - nowe chwilówki bez bik i krd przez internet

Założenie spółki handlowej. Warto skorzystać z oferty sprzedaży spółki – gotowe spółki Warszawa

Założenie spółki handlowej. Warto skorzystać z oferty sprzedaży spółki – gotowe spółki Warszawa

Od chwili założenia spółki do rozpoczęcia przez działalności musi minąć trochę czasu. Wiąże się to m. in. z całym procesem formalności związanych z zakładaniem spółek. Warto wziąć to pod uwagę planując taki biznes. Jeśli ma on zarabiać w założonym wcześniej terminie, o formalne zaistnienie firmy trzeba zadbać odpowiednio wcześniej.

Od rozpoczęcia procedury zakładania spółki do rozpoczęcia jej działalności na rynku mogą minąć długie tygodnie. Okres oczekiwania wiąże się głównie z rozpatrzenie przez sąd sprawy związanej z założeniem spółki handlowej. Nie oznacza to jednak, że w biznesowym świecie nie można zaistnieć z dnia na dzień. Niecierpliwi biznesmeni mają do swojej dyspozycji coś takiego, jak oferta gotowe spółki, które już za chwilę mogą przynieść zysk są tu w zasięgu ręki. Warszawa takich możliwości ma wiele, a wszystko przebiega szybciej, niż założenie spółki handlowej.

Transakcja polega na tym, że oferta sprzedaży dotyczy gotowej spółki. Zarejestrowanej, z przypisanym dla siebie numerem KRS oraz posiadającej NIP i REGON i z gwarancją, że nie przeprowadziła wcześniej żadnej operacji gospodarczej, nie posiada żadnych aktywów, nie zatrudnia ani jednego pracownika i nie jest związana z żadnym podmiotem jakimkolwiek zobowiązaniem handlowym.